Ohjaajat

KNv ohjaajat kaudella 2019-2020

Ryhmät 1-6v  2019-2020

Ryhmä Ohjaajat Paikka Aika
Jumppakoulu 6-9v Sari Antila Hovinsaaren koulu ti 17:15 - 18:15
Perheliikunta 1-4v Minna Kyyrö Ruonalan koulu ke 17:30 - 18:30
Jumppakoulu 4-6v Nella Horto, Annika Havana, Suzan Obowya Ruonalan koulu to 17:30 - 18:20

Ryhmä 7-9v 2019-2020

Ryhmä Ohjaaja Paikka Aika
Jumppakoulu 6-9v Sari Antila Hovinsaaren koulu ti 17:15 - 18:15

Aikuisten ryhmäliikunta 2019-2020

Ryhmä Ohjaaja Paikka Aika
Lavis, Lavatanssijumppa Maarit Laakkonen Seuratalo Sampo ma 17:00-17:50
Koko kehon lihaskunto Jaana Välimäki Koteko ylä ma 18:00-19:00
Kahvakuula Tarja Flink Koteko ala ti 17:30-18:30
Latinmix (60 min, parillinen viikko) / Lavis (50 min, pariton viikko) Salla Kaivonurmi / Maarit Laakkonen Koteko ala ke 18:15-19:15 (19:05)
Tukea ja liikettä Saana Koskinen Koteko ylä ke 19:15-20:15
Pilates Mari Sutinen Koteko ala to 18:00-19:00

Ikäihmisten liikunta 2019-2020

Ryhmä Ohjaaja Paikka Aika
Ikäihmisten liikunta/ 1 x vk 70€, HUOM! erillinen ilmoittautuminen (ei liity aikuisten ryhmäliikuntaan). Mia Holmberg, Sirpa Suckman, Katja Saastamoinen SRK-keskus, Kotkansaari Ma klo 11:00-12:00

Joukkuevoimistelu 2019-2020

Avoimia paikkoja ei kilpajoukkueisiin tällä hetkellä ole, mutta jos on aiemmin voimistelua harrastanut ja on kiinnostunut kilpatoiminnasta ja tavoitteellisesta harjoittelusta, voi mahdollisuutta harjoitteluun tiedustella valmennukselta. Yhteystiedot löytyvät taulukosta.

Joukkue Ikä Valmentajat Tiedustelut
Lumidia S 6-8v Riikka Huomo Riikka Huomo 050 4694225
Lumidia H 6-8v Riikka Huomo Riikka Huomo 050 4694225
Luminda 8-10v Iina Kristo, Helmi Laakkonen Iina Kristo 044 0333409
Team Luminda 10-12v Tuulemari Frilander, Riikka Huomo Tuulemari Frilander 044 2000357
Luminella kilpasarja 12-14v Nella Horto, Eeva Kupari, Helmi Laakkonen Nella Horto 044 5966999
Lumina kilpasarja 14-16v Liisa Kyheröinen Liisa Kyheröinen 044 0783106
Luminea kilpasarja 14-16v Tuulemari Frilander Tuulemari Frilander 044 2000357